
Model M53 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 260 TH/s güç tüketimi için 6760W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 9.26 | $ 281.91 | $ 3 382.90 |
| Elektrik | $ 6.49 | $ 197.53 | $ 2 370.33 |
| Kâr | $ 2.77 | $ 84.38 | $ 1 012.57 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 6760w±10% | 26.00j/TH | $ 2.77 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M53 |
| Serbest Bırak | May 2023 |
| Boyut | 86 x 482 x 663mm |
| Ağırlık | 27500g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Hydro cooling |
| Güç | 6760w |
| Gerilim | AC 380~480 |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |