
Model M60 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 172 TH/s güç tüketimi için 3422W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 6.15 | $ 187.11 | $ 2 245.33 |
| Elektrik | $ 3.29 | $ 99.99 | $ 1 199.89 |
| Kâr | $ 2.86 | $ 87.12 | $ 1 045.44 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 172 TH/s±10% | 3422w±10% | 19.90j/TH | $ 2.86 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M60 |
| Serbest Bırak | Feb 2024 |
| Boyut | 430 x 155 x 226mm |
| Ağırlık | 13500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3422w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -5 - 35 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 218 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 198 Günler | |||
Çin | Stokta var | 197 Günler |