
Model M60 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 186 TH/s güç tüketimi için 3441W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 6.64 | $ 201.98 | $ 2 423.79 |
| Elektrik | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Kâr | $ 3.33 | $ 101.44 | $ 1 217.23 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441w±10% | 18.50j/TH | $ 3.33 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M60 |
| Serbest Bırak | Feb 2024 |
| Boyut | 430 x 155 x 226mm |
| Ağırlık | 13500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3441w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -5 - 35 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
İspanya | Stokta var | 258 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 253 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 230 Günler | |||
Çin | Stokta var | 230 Günler |