
Model M73 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 470 TH/s güç tüketimi için 7200W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 16.80 | $ 511.43 | $ 6 137.15 |
| Elektrik | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Kâr | $ 9.89 | $ 301.04 | $ 3 612.54 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200w±10% | 15.32j/TH | $ 9.89 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M73 |
| Serbest Bırak | Dec 2025 |
| Boyut | 483 x 663 x 86mm |
| Ağırlık | 29500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Hydro cooling (1L) |
| Güç | 7200w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 317 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 288 Günler | |||
Çin | Stokta var | 288 Günler |