
Модель KA3 Від Bitmain видобуток корисних копалин kadena Алгоритм з максимальним хешрейтом 173 TH/s для енергоспоживання 3287W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 3.20 | $ 97.32 | $ 1 167.86 |
| Електрика | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| Прибуток | $ 0.04 | $ 1.28 | $ 15.31 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287w±10% | 19.00j/TH | $ 0.04 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | KA3 |
| Реліз | May 2024 |
| Розмір | 195 x 290 x 430mm |
| Вага | 17700g |
| Рівень шуму | 80db |
| Вентилятор(и) | 4 |
| потужність | 3287w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 10 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наявності | 626 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 588 Дні | |||
Китай | Немає в наявності | 345 Дні |