
Модель L7 Від Bitmain видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 9.05 GH/s для енергоспоживання 3425W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 3.84 | $ 116.92 | $ 1 403.08 |
| Електрика | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Прибуток | $ 0.55 | $ 16.84 | $ 202.14 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.05 GH/s±10% | 3425w±10% | 378.45j/GH | $ 0.55 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | L7 |
| Також відомий як | Antminer L7 9050Mh |
| Реліз | Feb 2022 |
| Розмір | 195 x 290 x 370mm |
| Вага | 15000g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 4 |
| потужність | 3425w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наявності | Ніколи | |||
Нігерія | В наявності | Ніколи | |||
Іспанія | В наявності | 260 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 192 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 175 Дні | |||
Китай | В наявності | 174 Дні |