
Модель L9 Від Bitmain видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 17 GH/s для енергоспоживання 3570W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 7.37 | $ 224.29 | $ 2 691.43 |
| Електрика | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| Прибуток | $ 3.94 | $ 119.97 | $ 1 439.64 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020w±10% | 9.50j/TH | $ 30.74 |
| Scrypt | 17 GH/s±10% | 3570w±10% | 210.00j/GH | $ 3.94 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | L9 |
| Також відомий як | U3S23Hyd |
| Реліз | May 2024 |
| Розмір | 195 x 290 x 379mm |
| Вага | 13500g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3570w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наявності | Ніколи | |||
Китай | В наявності | 957 Дні | |||
Китай | В наявності | 509 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 448 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 407 Дні | |||
Китай | В наявності | 394 Дні |