
Модель T21 Від Bitmain видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 190 TH/s для енергоспоживання 3610W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 6.78 | $ 206.29 | $ 2 475.49 |
| Електрика | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Прибуток | $ 3.31 | $ 100.81 | $ 1 209.68 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610w±10% | 19.00j/TH | $ 3.31 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | T21 |
| Також відомий як | Bitcoin Miner T21 |
| Реліз | Feb 2024 |
| Розмір | 400 x 195 x 290mm |
| Вага | 16400g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3610w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Нігерія | В наявності | 575 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 398 Дні | |||
Китай | В наявності | 353 Дні | |||
Китай | Немає в наявності | 337 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 162 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 147 Дні |