
Модель L Від BW видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 550 MH/s для енергоспоживання 950W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 0.24 | $ 7.33 | $ 87.96 |
| Електрика | $ 0.91 | $ 27.76 | $ 333.11 |
| Прибуток | -$ 0.67 | -$ 20.43 | -$ 245.15 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 550 MH/s±10% | 950w±10% | 1.73j/MH | -$ 0.67 |
| Виробник | BW |
| Модель | L |
| Реліз | Jan 2018 |
| Розмір | 130 x 155 x 350mm |
| Вага | 5750g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 950w |
| напруга | 12V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Вологість | 5 - 95 % |