
Модель A13 Від Canaan видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 119 TH/s для енергоспоживання 3570W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 4.24 | $ 129.09 | $ 1 549.12 |
| Електрика | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| Прибуток | $ 0.81 | $ 24.78 | $ 297.33 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 119 TH/s±10% | 3570w±10% | 30.00j/TH | $ 0.81 |
| Виробник | Canaan |
| Модель | A13 |
| Також відомий як | Avalon Miner A1366I-119T Immersion Cooling |
| Реліз | May 2024 |
| Розмір | 292 x 171 x 281mm |
| Вага | 9700g |
| Рівень шуму | 50db |
| Охолодження | Immersion Liquid |
| потужність | 3570w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 119 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 108 Дні |