
Модель L1 Від Fluminer видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 6 GH/s для енергоспоживання 1400W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 2.62 | $ 79.67 | $ 956.08 |
| Електрика | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| Прибуток | $ 1.27 | $ 38.77 | $ 465.18 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400w±10% | 233.33j/GH | $ 1.27 |
| Виробник | Fluminer |
| Модель | L1 |
| Також відомий як | Fluminer L1 6Gh |
| Реліз | Jun 2025 |
| Розмір | 140 x 300 x 450mm |
| Вага | 12800g |
| Рівень шуму | 45db |
| Вентилятор(и) | 3 |
| потужність | 1400w |
| Інтерфейс | Ethernet / Wifi |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Іспанія | В наявності | 649 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 539 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 490 Дні | |||
Китай | В наявності | 489 Дні |