
Модель KS5 Від IceRiver видобуток корисних копалин kheavyhash Алгоритм з максимальним хешрейтом 12 TH/s для енергоспоживання 3400W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 2.38 | $ 72.48 | $ 869.76 |
| Електрика | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Прибуток | -$ 0.88 | -$ 26.87 | -$ 322.42 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 12 TH/s±10% | 3400w±10% | 283.33j/TH | -$ 0.88 |
| Виробник | IceRiver |
| Модель | KS5 |
| Реліз | Apr 2024 |
| Розмір | 370 x 198 x 290mm |
| Вага | 15000g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3400w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 35 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | Немає в наявності | 604 Дні |