
Модель Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 66 TH/s для енергоспоживання 3432W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 2.35 | $ 71.43 | $ 857.15 |
| Електрика | $ 3.29 | $ 100.28 | $ 1 203.40 |
| Прибуток | -$ 0.95 | -$ 28.85 | -$ 346.25 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 66 TH/s±10% | 3432w±10% | 52.00j/TH | -$ 0.95 |
| Виробник | MicroBT |
| Реліз | Nov 2020 |
| Розмір | 150 x 240 x 390mm |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3432w |
| напруга | 220V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | -5 - 4 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |