
Модель M63 Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 334 TH/s для енергоспоживання 6646W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 11.91 | $ 362.54 | $ 4 350.46 |
| Електрика | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| Прибуток | $ 5.53 | $ 168.34 | $ 2 020.11 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646w±10% | 19.90j/TH | $ 5.53 |
| Виробник | MicroBT |
| Модель | M63 |
| Реліз | Nov 2023 |
| Розмір | 483 x 663 x 86mm |
| Вага | 27500g |
| Рівень шуму | 50db |
| Охолодження | Hydro |
| потужність | 6646w |
| напруга | AC380~480V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 219 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 199 Дні | |||
Китай | В наявності | 199 Дні |