
Модель Rig Від Proto видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 819 TH/s для енергоспоживання 12000W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 29.21 | $ 889.04 | $ 10 668.45 |
| Електрика | $ 11.52 | $ 350.64 | $ 4 207.68 |
| Прибуток | $ 17.69 | $ 538.40 | $ 6 460.77 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 819 TH/s±10% | 12000w±10% | 14.65j/TH | $ 17.69 |
| Виробник | Proto |
| Модель | Rig |
| Реліз | Sep 2025 |
| Розмір | 390 x 290 x 500mm |
| Вага | 50000g |
| Рівень шуму | 80db |
| Вентилятор(и) | 6 |
| потужність | 12000w |
| напруга | 208-240V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 293 Дні | |||
Сполучені Штати | травень 2026 р. | 266 Дні |