
Модель D Від VolcMiner видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 16 GH/s для енергоспоживання 3725W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 6.98 | $ 212.51 | $ 2 550.14 |
| Електрика | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Прибуток | $ 3.41 | $ 103.67 | $ 1 244.01 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3725w±10% | 232.81j/GH | $ 3.41 |
| Виробник | VolcMiner |
| Модель | D |
| Також відомий як | VolcMiner D1 16Gh/s |
| Реліз | Aug 2024 |
| Розмір | 330 x 200 x 285mm |
| Вага | 17550g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 4 |
| потужність | 3725w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | -20 - 45 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Китай | В наявності | 793 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 532 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 483 Дні |